Tuvalet/Banyo Gideri Açma

Firmamız profesyonel kadrosu ve son teknoloji cihazlarla istanbulun tüm semtlerine 7 /24 hizmet sağlamaktadır.
Banyoların süzgeç hatlarındaki tıkanıklıkların sebebi içine atılan yabancı cisimler,saç,kıl gibi birikintilerin olmasıdır.Çoğu zaman bu tıkanıklıklar banyolarımızdan geri tepme yaptığı için banyolarımız kullanılamaz hale gelir. Pimaşlarınızın içinde oluşan kireçlenmelerin fazla oluşunda zamanla aşınmalara sebep olur.Ve tıkanıklıklarla karşı karşıya kalmanız kaçınılmaz olmaktadır.

Banyo tıkanıklığı açma işlemleri için son teknoloji kameralı sistemlerle robot cihazlarla görüntüleme yapılıp tıkınıklığı açma işlemleri gerçekleştiriliyor.Tıkanıklığı açma işlemi sırasında hiçbir hasar meydana getirmeden fayanslarınız ve seramikleriniz kırılmadan sonucu ulaşmanız mümkündür.Böylece Evinizde veya iş yerinizde hiçbir tadilata gerek kalmadan profesyonel personeller sayesinde bu problemden kurtulabilirsiniz.
Banyo tıkanıklıkları sağlınız açısından artık tehdit oluşturmuyor özel basınç sistemleriyle tıkanıklıklarınız açılıyor.Profesyonel ekiplerle çalışmak evlerinize sorunsuz kullanımızı sağlar,vereceğimiz garanitili hizmet hayatınızı kolaylaştırır.